Юрій Будиловський & Дмитро Конончук
Гарна Хата

«Гарну Хату» обирають, бо нам довіряють»

Чотирнадцять років студія «Гарна Хата» створює стильні інтер’єри в оселях, офісах, компаніях та будь-яких приміщеннях, роблячи їх привабливішими за допомогою встановлення французьких натяжних стель. Про будівельні міжнародні відносини, переваги французьких натяжних стель, особливості інтерактивних стель і скільки років гарантії на свою роботу дає студія «Гарна хата», – про це і не тільки розповідають cпіввласники студії «Гарна Хата», – Юрій Будиловський та Дмитро Конончук в інтерв’ю для читачів журналу «People UA»

Довідка

Персони: Будиловський Юрій Валерійович, Конончук Дмитро Тарасович

Посада: cпіввласники студії «Гарна Хата»

Знаки зодіаку: Стрілець і Козеріг

Вчинок для нас – усміхнені та щасливі очі людей, яким ми допомагаємо

Ідеальний відпочинок для нас – вимкнений телефон, тепле море та білий пісок

Улюблене свято, коли на душі свято

Ранок має починатися з хорошого настрою, тому що він не винний, що Ви не виспалися

Улюблена пора року – осінь

Нам важливо, що про нас думаютьНам взагалі не важливо, хто і що про нас думає

Життєве кредо коли Вам плюють у спину, Ви точно впевнені, що йдете попереду

Поважаємо – Стівена Джобса, він багато чого досягнув у житті, а найголовніше – осмислення життя

Щастя для нас – здорова родина та усміхнені друзі

 

People UA: Підприємство «Гарна Хата» існує близько 14 років. Як вдається не лише підтримувати бізнес в економічно нестабільний час для країни, а і постійно піднімати планку?

Гарна Хата: Пережити кризу та працювати під час кризи не так страшно, тому що величина грошей в Україні – це є величина стала, і вона просто переходить від однієї людини до іншої. Головне знати, де шукати фінанси.

За 14 років ми пройшли багато, ставши успішною компанією. Це не лише результат нашої роботи, а й заслуга професійної команди. Адже наш колектив – люди, які чудово знають свою справу. Офісні працівники – це кістяк підприємства. Бригадири працюють злагоджено, кожен крок підстраховується іншою людиною. В цілому наш колектив дружний, сильний, відповідальний за свої слова та дії. Наша компанія працює як один злагоджений механізм.

People UA: Пригадайте, як відбувалася робота на старті Вашої діяльності. Чи змінилось щось у технологіях створення натяжних стель?

Гарна Хата: Практично нічого не змінилося у технологіях створення натяжних стель за 14 років. Починали ми бізнес, маючи у кишені 100 доларів. А зараз набагато легше, тому що є велике підґрунтя, сильна команда, на яку можна завжди покластися. Є фінансові можливості придбати найдорожчий інструмент, а не так, як раніше, починали із однією дрелькою та старою газовою дуйкою.

Нас багато хто із клієнтів у 2005 році переконував, що ця справа не піде. На третьому курсі навчання в університеті ми займались ремонтами і зрозуміли, що ця робота не для нас. І вирішили займатися тим, чим нам подобалося.

На сьогоднішній день ми налагоджуємо роботу своїх фірм у Польщі та Німеччині і знову проходимо той самий етап становлення підприємства. В Любліні «Ладна хата» працює дев’ятий рік, а у Німеччині ми відкрили компанію не так давно. Ми починаємо в кожній країні усе по-новому, адже потрібно навчити людей, знайти підхід до клієнтів. Кожна нація купує

по-різному ті ж самі натяжні стелі. Це зовсім не той бізнес, який ми ведемо в Україні, але етапи розвитку більш-менш однакові. Інколи доводиться переодягатись та ставати до роботи із працівниками, щоб відчути клієнта і побачити його реакцію на цю роботу. У червні ми відкриваємо компанії у двох нових країнах – Англії та Данії. Незабаром їдемо туди підписувати договори про співпрацю. Англія чекає нас і вже прислала запрошення. Велика будівельна компанія хоче співпрацювати з нашими досвідченими працівниками.

People UA: В якій країні вам найлегше вести бізнес? Де найбільш сприятливий економічний клімат?

Гарна ХатаКожна країна цікава, і нам доводиться вивчати менталітет кожної нації зсередини. Найпростіше працювати із українцями, тому що ми знаємо ментальність українців. Ми перетворили роботу компанії «Гарна Хата» у формат Work and Travel, тобто подорожуй та працюй! Філософія така: потрібно працювати не заради грошей, а заради того, щоб пізнати світ, і тоді гроші самі прийдуть.

За таким принципом ми працювали в Чикаго. Коли ми приїхали не як туристи у країну, почали вивчати її. Адже, працюючи у людей вдома, перш за все вивчаєш культуру та традиції нації. Якщо порівнювати з роботою у Німеччині, то корінні німці навіть сусіда свого не пустять додому, якщо він проживе у нього на вулиці менше 5 років. А у нас не лише відчиняють двері своїх осель незнайомим людям, а й відкривають свої душі. І це дуже цікаво!

People UA: А як Ви шукаєте замовлення за кордоном? Як знаходять Вашу компанію, чи Вас вже рекомендують один одному?

Гарна Хата: Дуже багато роботи ми робили безкоштовно, щоб нас впустили на міжнародний ринок. Проте, на сьогоднішній день, до прикладу у Німеччині наше підприємство конкурує з потужними європейськими компаніями. Нас запрошують будівельні компанії Німеччини як висококласних спеціалістів.

People UA: Сьогодні є безліч варіантів обробки стель. Чому обирають натяжні стелі? Розкажіть про їхні переваги.

Гарна Хата: Натяжні стелі встановлює дуже багато людей. Не знаємо, чому люди обирають натяжні стелі, але знаємо, чому люди обирають натяжні стелі від «Гарної Хати». Обирати стелі від «Гарної Хати» – це те саме, що придбати хорошу іномарку, на якій Ви точно довго поїздите. Щоб поставити стелю людям, потрібна професійна команда, яка зробить свою роботу якісно, а підприємство дасть гарантію. «Гарну Хату» обирають, бо нам довіряють.

People UA: На скільки років «Гарна Хата» дає гарантію якості встановлених стель своїм клієнтам?

Гарна Хата: Ми даємо 10 років гарантії на свій матеріал, адже працюємо 14 років на ринку і несемо повну відповідальність за свою роботу. Якщо ми людям ставили стелю 14 років тому, то навіть зараз, буває, телефонують і просять поставити нові світильники або замінити колір червоний на матовий, бо хочуть змінити інтер’єр.

Нашу гарантію порівнюємо із виробником авто Мерседес –тут легко придбати запчастину до Мерседеса навіть 1939 року випуску, тому що вони підтримують своїх клієнтів. Ми постійно розвиваємось та ідемо на діалог із своїми клієнтами. Розуміємо, якщо сьогодні зробимо професійно свою роботу, завтра замовник буде нас рекомендувати.

People UA: Щодо цінової політики: чи набагато дорожче встановити натяжні стелі? І чому все-таки варто обирати саме цей варіант?

Гарна Хата: От що в наш час дорого?! – так це знайти спеціаліста в Україні, тому що багато людей поїхало на заробітки в інші країни. Дорожче всього власнику квартири втручатися у процес натягування стелі. Дорого обійдеться оплатити роботу некомпетентного працівника, який неправильно натягнув французьку стелю. А процес тривав кілька тижнів, протягом якого довелося утримувати у себе цього майстра, а згодом ще й переробляти стелю.

Французька натяжна стеля сьогодні досить доступна. В першу чергу заощаджується час на ремонт у приміщенні. Адже приїхала бригада, встановила 100 метрів квадратних стелі за один день і поїхала. Ми робимо усе самостійно, закупляємо усі необхідні матеріали та інструменти. Практично, ми не встигаємо навіть набриднути замовнику. Він не витрачає на нас свій час. Немає затягування ремонтно-будівельних робіт як із гіпсокартоном, адже власник приміщення орієнтовно два тижні витрачає на закупівлю матеріалів та транспортування, довготривалі ремонті роботи. З натяжними стелями усе просто, можна відразу побачити готовий результат.

People UA: Чим дивуєте своїх замовників? Розкажіть про новинки, які зявились нещодавно.

Гарна Хата: Дуже тісно співпрацюємо із французькою фірмою «Барісоль» і постійно привозимо звідти новинки. А також ідеї запозичуємо на «Стеля-паті», куди з’їжджаються монтажники з усіх країн СНД. Ця подія щороку відбувається у Києві.

People UA: Ви встановлюєте інтерактивні стелі. Розкажіть детальніше про цей новий напрямок?

Гарна Хата: Сьогодні легко натягнути плівку та встановити туди лампочку– це просто і вже не цікаво. У команді «Гарна Хата» є досвідчений інженер, і практично усі наші бригадири – це дуже професійні електрики. Ми поєднали монтаж натяжних стель із світловими Led-ефектами. В нашій компанії вистачає ресурсів, аби робити стелю із будь-якою підсвіткою. Підв’язуємо усі лінії світлові на мобільні телефони, що дає змогу регулювати освітлення. Для цього закупляється спеціальна система, яка програмується для кожного клієнта індивідуального.

People UA: Зараз є нова тенденція – натяжні стіни. Чи працює «Гарна Хата» в цьому новому напрямку? В чому їхня перевага?

Гарна Хата: Натяжні стіни ми вперше почали робити, коли спробували встановлювати екрани під домашні кінотеатри. Це досить швидко та набагато дешевше, ніж звичайний екран. Вже давно клієнти замовляли собі білу матову стіну, бо вона відіграє функцію екрана. Взагалі досить цікаво робити не тільки натяжні стелі, а й якусь одну натяжну Led-стіну у вигляді картини. Натяжна стіна це досить цікавий елемент в дизайні.

People UA: З ким із виробників співпрацює компанія «Гарна Хата»?

Гарна Хата: В Україні ми співпрацюємо із «Київським алюмінієвим заводом». Цінуємо співпрацю із «Hilti Україна»,«Барісоль Франція»,«Німецький завод з виробництва плівки».

People UA: Якими роботами пишаєтесь найбільше?

Гарна Хата: На сьогоднішній день ми робили стелі і в офісах, і у лікарнях, і у садочках, і у нічних клубах, і у басейнах, і у будинках та квартирах, звичайно. Кожна робота цікава та виконується із душею.

People UA: Як поповнюєте знання у сфері Вашої роботи?

Гарна Хата: Уже другий рік працює експериментальне бюро на виробництві, на якому ми навчаємося впроваджувати новинки. Наші майстри можуть ламати, різати, будувати, одним словом, експериментувати та вчитися. Це ніби власний тренувальний табір, який є єдиним в Україні, напевно. Майстри заходять в цю робочу кімнату і мають можливість попрактикуватися для отримання досвіду. Варто відмітити, що тут також працює людина, яка повністю готує робочий матеріал: нарізає профіль, насверлює, готує продукцію, щоб не робити ці ремонтні процеси у приміщенні замовника.

Увесь робочий процес на підприємстві «Гарна Хата» настільки автоматизований, що ми приїжджаємо на об’єкт і виконуємо роботу дуже оперативно. У нас був клієнт, до якого ми приїхали встановити натяжну стелю в залі, то він навіть не встиг підсмажити яєчню, як наші хлопці вже виконали свою роботу.

People UA: Кого вважаєте головним конкурентом?

Гарна Хата: Люди, які роблять бізнес своїми руками, не мають конкурентів. У нас постійно графік розписаний.

People UA: Ваша компанія має УФ-принтер, яких в Україні, до слова, всього п’ять штук. Яким компаніям, відомим людям робили друк уф-принтером? Які потужності та можливості УФ-друку?

Гарна Хата: УФ-друк на усіх поверхнях дає можливість друкувати будь-яке зображення на склі, ПВХ, акрилі, полікарбонаті, меблевих фасадах, тканині та гнучкому камінні. УФ-друк – це досить цікавий та новий вид друку для України. Його перевага полягає в тому, що можна навіть робити зовнішню рекламу, яка не буде змінювати своїх кольорів під впливом зовнішніх факторів. Дизайнери інтер’єрів вже почали розуміти, що євроремонт – це не тільки побілені та покриті шпаклівкою стіни, а на стелі короби. Дизайн – це легкість інтер’єру, якого можна досягнути завдяки гарному оздобленню картинами, шпалерами, які ми друкуємо для замовника індивідуально. Зараз багато дизайнерів приходять в нашу компанію друкувати картини на дереві, на склі та навіть на маленьких цеглинках. Дуже багато маємо замовників, які мають свої меблеві заводи. В друці ми використовуємо фарби того ж самого виробника, що друкують наші партнери у Німеччині. Ця фарба стійка та експлуатується роками, тому ми відповідаємо за свій матеріал та гарантуємо якість.

Зараз люди відходять від сольвентних принтерів, бо це позавчорашній день, це Європа 80-их років, і друкований продукт вигоряє на сонці.

Багато продукції експортуємо у Польщу, тому що європейці зрозуміли, що УФ-друк – класно та дешево, а от українці ще придивляються до новинки. Сьогодні навіть люди роблять ексклюзивні вироби у нас та продають на Еbay.

Ми робимо навіть друк у церквах, бо на сьогоднішній день немає сенсу малювати ікони по три роки, якщо можна зробити церкву за десять днів. При цьому служба проводиться та не зупиняється.

People UA: Яке найцікавіше замовлення отримувала «Гарна Хата»?

Гарна Хата: У м.Вольфсбург (Німеччина) встановлювали натяжні стелі в будинку інженера-конструктора заводу «Volkswagen». У головному офісі «Huawei» (Польща) стелі прикрашають роботи студії «Гарна Хата». А ексклюзив – це на кораблі в Італії у м. Віа Малкантоне. Працювали у великому нічному клубі в «Радзінопадляскі», який займає більш ніж одну тисячу квадратних метрів. У Чикаго робили також світлову стелю виставковому магазину від нащадків Едісона.

People UA: Окрім Дня будівельника влітку, «Гарна Хата» відзначає 31 травня – день народження компанії. Як святкуєте професійні події?

Гарна Хата: Ми більше святкуємо день народження нашого підприємства та збираємось разом на корпоратив. У нас дуже багато замовлень, ми не маємо коли відзначати усі професійні свята. Працюємо в режимі запущеного колеса, яке дуже важко зупинити. Ми навіть відмовляємося від багатьох замовлень у Європі, тому що вони не потрапляють у наш щільний графік.

People UA: Літо – час не лише ремонтів, а ще й період відпусток. Де любите відпочивати? Знаю, нещодавно Ви відвідали Афон. Поділіться враженнями від подорожі.

Гарна Хата: Наша робота – це і є наш відпочинок. Коли ми пливемо на кораблі і монтуємо натяжну стелю, то ми вже на відпочинку. Або якщо працюємо у європейських містах поряд  озера, гір, снігу, то насолоджуємося красою природи.

Афон дуже сподобався, якось по-іншому відчуваєш цей світ після подорожі. Вперше побували у цьому святому місці. Тиждень пожили без жінок, тому що більше тисячі років нога жінки не ступала на цю святу землю.

People UA: Хлопці, Ви щодня створюєте затишок в оселях. Розкажіть про свій дім, діток, дружин.

Юрій Будиловський: Свій дім збудував своїми руками. Бог подарував мені двох діток та дружину Діану. Старшому сину Ставру 11років, меншому Луці 7 місяців. Моя дружина разом з дружиною мого компаньйона Дмитра – Юлією займаються магазином «Сандаль», що на Київському майдані.

People UA: Традиційне питання від нашого журналу. В чому ваш секрет успіху?

Гарна Хата: Не варто бігти за грошима, а необхідно прагнути якісної роботи. Так досягається успіх. Потрібно прагнути працювати із клієнтом легко, і ця співпраця повинна приносити задоволення.

 

Спілкувалася: Олена Бекеша. Опубліковано: People UA № 1(47), літо 2019

 

Французькі натяжні стелі "Гарна Хата"

www.Garnahata.ua

Instagram potolki_garnahata

facebook Garnahata

+380503781732 

+380504380766