Як інноваційні технології впливають на розвиток агросфери?

У сучасному світі розвиток технологій відіграє важливу роль у підвищенні продуктивності сільськогосподарського виробництва. Інноваційні технології, такі як спецтехніка, дрони, сенсори та штучний інтелект, оптимізують виробничі процеси й ресурсоємність підприємств, тому потрібно максимально швидко рухатися в ногу з часом та прогресом науково-технічної революції. Сьогодні в рубриці «Техно» на сторінках журналу «People UA» Ви дізнаєтесь про інноваційні технології, що стали доступними в Україні завдяки ТОВ «Тайтен Машинері Україна».

Компанія Тайтен Машинері Україна, яка націлена на постійний та динамічний розвиток агросфери, безпосередньо формує якість життя українців. Вона понад 12 років успішно працює на ринку нашої країни і за час своєї діяльності зарекомендувала себе як надійний, клієнтоорієнтований партнер з європейськими цінностями та підходом до ведення бізнесу. До слова, по всій території України активно працюють 17 дилерських центрів Тайтен Машинері Україна, оснащених майстернями із запчастинами та сервісними автомобілями.

ТОВ «Тайтен Машинері Україна» має американське коріння, компанія була заснована у 1980 році в США з метою надання найкращих послуг для клієнтів у своїй галузі. Потужності вражають: американська компанія Titan Machinery Inc. – один із найбільших операторів техніки CNH у світі з більш ніж сотнею дилерських центрів сільськогосподарської та будівельної техніки, які надають повний спектр послуг у Північній Америці та Європі (Україна, Німеччина, Румунія та Болгарія), що забезпечує переваги глобального масштабу клієнтам, які годують і будують наш світ.

СІЛЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ЗАВДАНЬ

У XXI столітті інноваційна агротехніка сприяє підвищенню продуктивності, оптимізації виробничих процесів та забезпеченню сталого розвитку сільських територій. Компанія Тайтен Машинері Україна є офіційним дилером брендів CASE IH, KUHN та BEDNAR. Обладнання цих світових лідерів сільськогосподарського сектора вирішують найамбітніші завдання, які ставлять перед собою лідери аграрних підприємств. «Лідери до лідерів!» – цей крилатий вислів про потужних гравців агроринку. Аби досягнути високих результатів та заощадити час та кошти, необхідно ефективно використовувати усі ресурси, які пропонує прогресивно розвинений світ технологій.

Інноваційна агротехніка забезпечить модернізацію будь-якого фермерського господарства у ефективне підприємство. У ТОВ «Тайтен Машинері Україна» представлені усі сучасні моделі агротехніки: трактори, зернозбиральні комбайни, сівалки, обприскувачі, ґрунтообробна техніка, жниварки, косарки, прес-підбирачі, валкоутворювачі, телескопічні навантажувачі. Широкий асортимент агротехніки дозволяє кожному клієнту обрати необхідну модель та комплектацію для максимального задоволення потреби господарства. Серед цього ряду варті особливої уваги дві новинки на ринку України: навантажувач CASE IH Farmliftі трактор CASE IH Farmall JX. Це високоточне обладнання, ексклюзивним постачальником якого є ТОВ «Тайтен Машинері Україна», сьогодні вражає своїм функціоналом та надможливостями.

Навантажувач CASE IH Farmlift – машина вантажопідйомністю від3300 до 4200 кг і висотою підйому до 9,1 м втілює в собі міцність, надійність і комфорт, які є синонімами Case IH. Цей агрегат має ряд переваг: чудовий огляд на 360 по всьому периметру; електрогідравлічне самовирівнювання тримача інструменту; здатність керувати даними машин та автопарком завдяки AFS, який підключає телематику; простий в обслуговуванні (збільшений міжсервісний інтервал двигуна 1000 годин, унікальна компактна вихлопна система HI-eSCR2 нейтралізації відпрацьованих газів «на все життя» не потребує технічного обслуговування, встановлені висувні радіатори для легкого очищення); і що не менш важливо менші часові та фінансові витрати на технічне обслуговування.

Трактор Case IH Farmall серії JX здатний виконати широкий спектр робіт завдяки тому, що може агрегатуватися з навісним обладнанням та виконувати різні функції. З його допомогою сільськогосподарське підприємство з легкістю виконає роботи з боронування, культивування, здійснить міжрядну обробку буряків, картоплі, тощо, а також зможе транспортувати будь-які вантажі. Трактор CASE IH Farmall серії JX оснащений двигунами з турбонаддувом і проміжним охолодженням для забезпечення максимальної потужності при зниженій витраті палива. Завдяки підвищенню крутного моменту до 30% потрібно менше перемикати передачі, що забезпечує підвищену ефективність роботи.

Сільськогосподарське обладнання від ТОВ «Тайтен Машинері Україна» – це інвестиція, яка дає кожному фермеру впевненість у власних силах, і за допомогою цих високоточних машин фермери не тільки збільшують виробництво, але й зменшують свої довгострокові витрати.

Ряд брендів, представлених у ТОВ «Тайтен Машинері Україна», задовольнить запит найвибагливішого споживача, адже такі бренди як CASE IH, BEDNAR, KUHN, MacDon, McFarlane, Olimac, Franco Fabril, Wishek, Raven, Trimble, XAG дають нові можливості розвивати сільськогосподарську сферу. Варто додати, що портфоліо всесвітньо відомих брендів постійно збільшується, щоб підтримати місцевих фермерів інноваційною та сучасною технікою.

ТОЧНЕ ЗЕМЛЕРОБСТВО – ІННОВАЦІЇ ДЛЯ АГРОВИРОБНИКІВ

Висока урожайність та якість сільськогосподарської продукції – результат точного землеробства, агрономічних практик спеціалізованої техніки. Використання сучасних методів обробітку ґрунту та рослин – це «musthave» прогресивних агропідприємств.

Дрон-оприскувач ХАG – один з інноваційних інструментів точного землеробства, який сьогодні компанія Тайтен Машинері Україна рекомендує мати у своєму господарстві кожному фермеру. Дрон для сільського господарства XAG – це безпілотник нової модернізації, що може виконувати зйомку та картографування, обприскування та розкидання. Це перший у світі дрон з двома променями, конфігурація якого відкриває нові можливості для оптимізації виконання технологічних операцій.

Сучасні та провідні інструменти для точного землеробства виведуть ваше сільськогосподарське підприємство на новий більш досконалий технологічний рівень для отримання максимального результату та найкращих врожаїв.

СЕРВІС ТА ЗАПЧАСТИНИ – ЗАВЖДИ ПОРЯД З ВАМИ

Професійне сервісне обслуговування від висококваліфікованої команди фахівців компанії Тайтен Машинері Україна дозволить підтримувати вашу техніку у відмінному стані для якісного виконання поставлених робочих завдань. А розгалужена мережа філій та складів запасних частин із постійною наявністю основних комплектуючих дозволяє підтримувати техніку в справному стані, щоб бути готовими вийти в поле у будь-який момент.

Звертайтеся до нас за номером 0 800 50 80 80

або залишайте форму-звернення на веб-сайті www.titanmachinery.ua 

Опубліковано журнал "People UA" №2(57) літо 2024