Валерія Никифорець

«Це страшно виставити себе емоційно «голою»

На сторінках журналу позитиву Ви знову зустрілися з директором конкурсу краси «Міс Львів», володаркою титулів «Miss Ukraine Tourism-08», «Міс Львів-2009», «Miss Belorusia-7 Continent-09», «Галицька віце-міс-2007», «Miss Ukraine (Crimea) World League of Beauty and Fashion 2010». Сьогодні Валерія Никифорець постає перед Вами в новому амплуа, адже вона не лише розкішна жінка, а й сильна та вольова персона. Переможниця реаліті-шоу «Великі перегони»  розповіла журналу «Насолода» про свої таємниці,  незабутні подорожі, кохання, заздрість, мільйон... Про це і багато іншого читайте в проекті «Детектор правди»

ІДЕАЛЬНА ЖІНКА

Якою вона є? Доглянутою, доброю, щасливою і ніжною, в обіймах якої знаходять  розраду діти і чоловік.

ПОДОРОЖІ

Останні декілька років я провела живучи в декількох країнах (Україна, Швейцарія, Франція  і Монако). Це мені набридло.Зараз я отримую більше задоволення від можливості жити на одному місці. 
Стосовно
«великих першогонів», то вони стали однією із найнезабутніших моїх подорожей. Я хвилювалась перед початком зйомок, адже це реаліті-шоу, де мільйони людей бачили і мої сльози,  і злість, і відчай, і тріумф перемоги. Це страшно виставити себе емоційно «голою» на осуд мільйонів незнайомих людей, тому я безмежно щаслива і вдячна, що так багато шанувальників вболівало за нас. Я отримала тисячі привітань, а на нашу з Богданою честь створювали фан-клуби, писали вірші, малювали малюнки. Коли мені сумно, страшно чи щось не виходить, я заходжу читатиВаші коментарі про мою «безтрашність і сміливість». І боятись стає якось соромно. Хотіла, щоб Ви це знали. Я Вам вдячна

ТАЄМНИЦЯ

Я завжди знала, для того, щоб перемогти, мені потрібно працювати більше, ніж іншим. Я ніколи себе не жаліла. 

РИЗИК

Я була дуже відчайдушна до двадцяти років. Коли згадую, стає просто страшно за себе. Зараз ризикую все рідше і рідше, тому якщо в когось є амбіції підкорити світ, я б радила з цим не зволікати. 

ЕМОЦІЯ

Це була любов... Велика любов...

КОХАННЯ

Кохання це ефемерне почуття, але кожен, кому пощастило його відчути, знає, що воно точно існує... Нехай любов до чоловіка/жінки, до дітей/батьків, до своєї країни, до природи, до життя живе у нашому серці та відображається у наших вчинках. І, як найбільша сила в світі, робить все інше не важливим...

БЕЗТУРБОТНІСТЬ

Це коли поруч справжній чоловік, за яким нестрашно іти слідом.

ЩАСТЯ

Моє щастя – у моїх близьких. Я катастрофічно не люблю самотності. Тому дякую своїй сім’їта друзям за любов. Для мене важливо відчувати себе частиною цілого, а вони моя сила і щастя.

ДРУЗІ

Мене оточують прекрасні люди широкої душі, нехай їх не багато, але вони знають, що все моє – їхнє, і що я прикладу максимум зусиль, щоб пронести цю дружбу через усе життя, адже, з кожним прожитим роком шанси знайти нового друга, який розділяє твоє світобачення, зменшуються.

КАР’ЄРА

Задоволення. Адже результат роботи це гроші, а вони приносять щастя тільки тим, хто отримує радість в процесі їхнього заробляння.

МІЛЬЙОН

Хм, чи зробить людину щасливою мільйон? Я можу назвати цілий список світових і українських мультимільйонерів та аристократів, які глибоко нещасні. Щастя, однозначно, не залежить від грошей, єдине для чого вони потрібні, щоб дати Вам свободу не думати про них, працювати на роботі, яка Вам приємна, а не де більше платять, відпочивати з сімєю коли захочете, їсти, пити,одягати те, що Вам до вподоби. І якщо людина не потрапитьу пастку різнокольорового паперу, а буде використовувати його тільки як засіб, щоб вільно жити, гроші принесуть їй щастя.

ЗАЗДРІСТЬ

Мені всеодно, я про це  взагалі не думаю.

ПОЛІТИКА

Політична карєра вводить занадто багато обмежень, а я дуже ціную свободу.

МРІЯ І РЕАЛЬНІСТЬ

Напевно, одне з найбільших уроків, що я змогла засвоїти – це те, що не треба боротися з реальністю. Деколи ти робиш більше, ніж можеш насправді заради своєї найпалкішої мрії, тобі здається, що це сенс твого життя, а воно всеодно тобі не дістається... Дякуючи своєму досвіду, я зрозуміла, що ми не завжди можемо усвідомити, чому так сталось, нам боляче, що життя несправедливе до нас, але пройде місяць, рік і ми обов’язково отримуємо щось на заміну, та на цей раз воно прийде без титанічних зусиль. Покірність долі, терпеливість, віра в те, що Богу краще знати, як буде краще тобі.

БРЕХНЯ

Зустрічаючи людину на своєму шляху, яку я вирішила впустити в своє життя, я завжди давала їй авансом 100% довіри. Звичайно, це призводило до того, що мене зраджували, а найболючішим було те, що ті, кому я довіряла, робили неприємно мені за спиною не на благо собі чи через якусь вигоду, а просто, щоб зробити боляче мені. Завдяки цьому я стала розбиратися в людях і тепер точно знаю, що в цьому світі ти завсе заплатиш, і хороші, і погані твої вчинки до тебе повернуться, але з набагато більшою силою.

ПРАВДА

В 2009 році я отримала титул «Міс Львів», а з 2010 очолюю цей конкурс краси. Мало хто знає, що в перші роки захід практично повністю відбувавався за мої гроші. В результаті за «свій подарунок місту» я мало чула слова вдячності. Приємно, що зараз багато людей, які раніше не вірили в мене, визнають, що успіх конкурсу це моя заслуга. На сьогодніцей захід є успішним фінансовим проектом. 

ГАРДЕРОБ

В моєму гардеробі більше класичних речей. Одяг характеризую одним фр. словом – «la class».

ЩИРІСТЬ

Лицемірство це марнотратство найціннішого, що у Вас є часу. Якщо не хочете бути щирими з людьми, які довкола Вас, то подякуйте і попрощайтесь. В житті важливо вміти перегортати сторінки. 

МІСТО

Я люблю Львів навесні,коли тепло і світить сонце, цвіте бузок і все зеленіє.  Це щорічне пробудження природи надихає...

НАСОЛОДА

У італійців є прекрасний вислів «bel farniente»... гарно жити нічого не робити»). Це те, чого я бажаю навчитися кожному, особливо амбітним людям мегаполісів. Життя проходить швидше, ніж здається. А насолода в щасті та вмінні бути щасливим. Це талант, який не завжди вроджений.

Спілкувалася: Сніжана Романюк

Опубліковано "People UA" № 6(28) березень-квітень 2014 р