Вадим Копелев

«Багато випробувань і ми їх всі подолаємо»

В той час, коли багато підприємств припиняють свою роботу, Вадим Копелев не лише зберігає робочі місця для людей, а й продовжує продавати якісні товари та займатись благодійністю. Молодий, амбіційний підприємець розповів читачам «Лише Насолоди» про враження від Європи, бізнес у час кризи, свої думки щодо військових дій та про те, як досягти успіху в такий непростий час.

Досьє

Персона: Копелев Вадим Олександрович

Посада: генеральний директор магазинів «Світ Кераміки» та ПП «Триола»

Знак Зодіаку: Близнюки (31 травня)

Улюблені страви: української кухні

Фільм: «Ной»

Музика: сучасна

Вид відпочинку: пасивний

Сімейний стан: одружений

Важлива подія в житті: народження сина

Визнання – це  недаремно прожиті роки

Не здійснена мрія: отримати майстра спорту по боксу

Ціль всього життя: розвивати те, що маємо, передати знання та справу від батька до сина

Влада для нього це – вірність людям, які довірились.

Мир – це найцінніше, коли матері не хоронять своїх дітей, коли всі здорові, живі, щасливі.

 

People UA: Підприємство «Триола» та «Світ кераміки» є авторитетним у Луцьку меценатом. Що відчуває Ваше серце, допомагаючи нужденним? 

Вадим Копелев: Допомагаємо усім хто звертається за допомогою та усім нужденним, історії яких чуємо. Наше підприємство також допомагає школам, храмам, притулкам, тим самим я вкладаю у майбутнє – в освіту, духовність та дітей. Благодійність – це кращий вклад у завтра, можливо, хтось почувши як наше підприємство допомагає, візьме до прикладу добрі справи і теж долучиться до них.

Останнім часом все більше допомагаємо військовим. Хочу сказати, українцям випало багато випробувань і ми їх всіх пройдемо гідно. Переоцінюємо пріоритети. Зіштовхнувся з смертю, цінуєш життя. Зіштовхнувся з війною, цінуєш мир.

People UA: Ви дуже гостро відчуваєте економічну ситуацію в країні. Як вважаєте, чи будемо ми в Євросоюзі?

Вадим Копелев: Ми робимо усе, щоб покращити наш рівень життя та стандарти. Українцям потрібно результативно працювати, аби бути в Євросоюзі. Ми бачимо себе в Європі і ми там будемо.

People UA: Щоб Ви зробили, будучи президентом?

Вадим Копелев: Те, що відбувається на Сході країни – жахливо. Неочікувано і незрозуміло: як могли спалахнути військові дії між двома братніми народами?! Я вірю у щасливе закінчення ситуації. Поки я підприємець – допомагаю армії їжею, одягом, фінансами. Якби був президентом, то б прагнув зробити Україну благополучною європейською державою, де повинен бути мир.

People UA: Стіни Вашого підприємства прикрашають дипломи і грамоти різноманітних всеукраїнських та обласних професійних конкурсів. Яка перемога і в якому заході для Вас найцінніша?

Вадим Копелев: Найбільша нагорода для мене – це коли я привіз товар з Європи, клієнт оцінив та зробив покупку, і наша ванна кімната створює затишок в оселі. Наше підприємство працює з 2001 року, за цей час ми багато раз отримували загальносуспільне визнання. Але, напевно, значима перемога саме у Премії «Люди року-2014.Волинь», адже приємно, коли на твоїй рідній землі тебе визнають. Тут я народився, тут максимально віддаю свої надбання, в розвиток цього краю я вкладаю сили та душу, тут рідна земля надихає на звершення. Цінуєш відзнаку, яка по-справжньому оцінила твою результативну роботу, добрі справи, створені робочі місця. Пишаються рідні, знайомі, близькі, колеги успіхами підприємства, а це завжди важливо.

People UA: Ви стали переможцем у номінації «Підприємець року» Премії «Люди року-2014» у рамках програми «Люди XXIстоліття». Чи змінилися Ви після такого визнання?

Вадим Копелев: Такі перемоги дають зрозуміти, що мусимо тримати високий рівень.

People UA: Відомо, що Ви кандидат у майстри спорту, неодноразово здобували перші місця на всесоюзних змаганнях з боксу. Який він, смак перемоги?

Вадим Копелев: 1, 2, 3, 4, 5 – переможні кроки, це як сходинки. Ти просто йдеш до вершини впевнено, цілеспрямовано, виважено. Я ставлю собі високі планки і мушу рухатися вперед.

People UA: «Хто не ризикує той не п’є шампанського». Розкажіть випадок зі свого життя, коли Ви цілеспрямовано ризикнули аби мати усе.  

Вадим Копелев: Я азартний, але поки не дізнаюся глибини, пірнати не буду. Все повинно бути в межах розумного.

People UA: Відомо, що Ваш батько є засновником ПП «Триола». Як він підтримав Ваші перші кроки у бізнесі?

Вадим Копелев: Звісно, батько дуже підтримував. Він був організатором бізнесу. Задумки були різні, вкладали по кілька тисяч і чекали, що з того вийде. Спочатку була лише кераміка. Але ми розвивались, збільшувались вкладення, і ми змогли розширити товари сантехнікою, так як це практично один вид товарів, люди зазвичай купують ці речі разом. Тому це було логічно та очікувано.

People UA: Які відомі світові бренди представлені у магазинах «Триола» та «Світ кераміки»?

Вадим Копелев: Peronda, Vives, Cersanit S.A., АО Ceramicas Aparici , LASSELSBERGER, Ceramika Nowa Gala SA , Gustavsbergявляется, IDO Bathroom Ltd, JIKA, Foshan Oceano Ceramic Co., Vitra, Kaldewei, Ravak, APPOLLO, Odoksan, DUSAR, GROHE, Hansgrohe, Geberit.

People UA: Ви, напевно, в силу своєї роботи, відвідуєте інші країни. Співпраця з якими країнами подобається?

Вадим Копелев: Подобається якість товарів та співпраця з постачальниками таких країн, як  Італія, Іспанія, Польща.

People UA: Знаємо, що у Ваших магазинах продається керамічна плитка та сантехніка виробників України, Білорусії, Італії, Іспанії, Польщі та інших країн світу. В звязку з економічною ситуацією, чи буде така широка представленість імпортних товарів й надалі?

Вадим Копелев: Час покаже… Поки-що, по можливості, тримаємо повний асортимент товару. Пізніше, звісно, марки та моделі самі собою відсортуються – на окремі попит буде падати, на якісь збільшуватись. Намагаємось надати нашому клієнту справжнє різноманіття дизайну, кольорів, стилів.

People UA: Задумувались над виробництвом плитки та сантехніки?

Вадим Копелев: Український завод виробництва – поки мрія. Адже потрібні неабиякі капіталовкладення та досконале вивчення ринку. Бізнес в кредит – не варіант, вважаю, що він приречений. Хотілося б передавати серйозну справу від батька до сина, проте всі бажання мають здатність рано чи пізно здійснюватися.

People UA: Кого вважаєте конкурентом?

Вадим Копелев: На Волині є як мінімум п’ять магазинів кераміки та сантехніки. Ми відрізняємося від них своїми перевагами. «Світ кераміки» та «Триола» пропонує покупцеві: наявність новинок, широкий асортимент якісного товару, консультації з оформлення інтер’єру приміщення, комфортну атмосферу і, звісно, індивідуальний підхід. Найвищою вдячністю клієнтів є вибір наших товарів, які створять комфорт у домі та на роботі.

People UA: Які будівельні організації Волині користуються послугами ПП «Триола» та «Світ кераміки», а з якими  б хотіли налагодити співпрацю?

Вадим Копелев: Майже зі всіма будівельними організаціями міста та області маємо партнерську співпрацю. Завжди відкриті до нових знайомст та спілкування. Запрошуємо співпрацювати дизайнерів, архітекторів, будівельників.

People UA: Які плани на майбутнє?

Вадим Копелев: Від глобальних до звичних. Зупинити військові дії, підтримувати бізнес, представити нові колекції плитки та сантехніки.

 

Cпілкувалася: Сніжана Романюк. Фото: Ірина Дяченко. Локація: готель «Zaleski»

«Світ Кераміки» салон магазин, м. Луцьк, вул. Рівненська, 83, тел. : (0332) 751199, (0332) 751760, тел. моб. : (096) 2687196

гуртівня-склад ПП «Триола» м. Луцьк, вул. Дубнівська,60, тел. : (0332) 245432, (0332) 756005 , тел. моб. : (050) 3781140

Опубліковано "People UA" № 4(32) березень-квітень 2015