ТОВ «ТАССО-УКРАЇНА»

Сьогодні, у цей непростий для України час, багато наших співвітчизників знаходяться у пошуках працевлаштування за кордоном. Знайти високооплачувану роботу в Польщі – цілком реально. ТОВ «ТАССО-УКРАЇНА» – яскравий приклад якісного та надійного працевлаштування людей в Польщі. Про пошук працівників в Україні з подальшим їх працевлаштуванням у польських агенціях та корпораціях, про можливість побудови успішної кар’єри за кордоном, про шлях від заробітчанина до співвласника компанії, про досвід та віру у власні сили йтиметься у рубриці «Історія підприємства».

Знайомтеся: ТОВ «ТАССО-УКРАЇНА» – новостворена компанія в Україні, яка має цікаву передісторію заснування.

З метою спробувати себе в інших напрямках та в пошуках нових перспектив ще у далекому 2017 році Мацюк Антоній Антонійович виїхав на заробітки за кордон. Знайти роботу вирішив саме у Польщі, адже добре володів польською мовою, яку у дитинстві допомогла йому вивчити бабуся, що була родом із Польщі.

В Інтернеті Антоній натрапив на оголошення про вакантну посаду бригадира на заводі металопрофілю зі знанням польської мови в м. Сохачеві.

Після проходження співбесіди онлайн польський власник фірми взяв Антонія Мацюка на роботу. У кінці 2017 року він вже працював у польській агенції TASSO SP Z O. O. Через пів року на цій посаді йому запропонували підвищення: він став координатором у цій самій агенції TASSO з переведенням в інший регіон Польщі. Через рік пана Антонія перевели на посаду керівника регіону TASSO SP Z O. O. Компанія розвивалася й розширювалася, виникла ідея в Україні створити спільну компанію ТОВ «ТАССО-УКРАЇНА».

Завдання компанії «ТАССО-УКРАЇНА» пошук в Україні працівників з подальшим їх працевлаштуванням у польській агенції TASSO SP Z O. O.

Сьогодні Антоній Мацюк із громадянином Польщі Бартошем Тулоджецькі є співвласниками ТОВ «ТАССО-УКРАЇНА». Разом із директором Оксаною Мацюк вони є офіційними представниками польського роботодавця в Україні.

Віра у власні сили допомогла Антонію Мацюку побудувати успішну кар'єру: він пройшов шлях від заробітчанина до співвласника компанії, завдяки чому отримав великий досвід та бажання саморозвиватися.

Співвласник ТОВ «ТАССО-УКРАЇНА» Антоній Мацюк: «Чому нам довіряють десятки тисяч українців? Перевагою нашої компанії ТОВ «ТАССО-УКРАЇНА» є те, що ми – єдиний в Україні офіційний представник польського роботодавця TASSO SP Z O. O., депрацевлаштовуються легально, заробітна плата виплачується завжди вчасно, без затримок. Заробітна плата у Польщі в основному сягає приблизно 1000 $. Різноробочі можуть заробити значно більше коштів у Польщі, ніж в Україні кваліфікований спеціаліст. Середні зарплати дуже різняться по регіонам. Мінімальна заробітна плата на сьогоднішній день становить 2 800 зл.брутто (близько 19600грн.). Оскільки праця є офіційною, то досвід роботи враховується у пенсійний стаж для громадян України згідно угоди між Україною та Польщею. «ТАССО-УКРАЇНА» гарантує високий сервіс. Наша команда професіоналів працює для людей без вихідних 24/7 і завжди знаходиться на зв’язку у будь-який час доби. Робота за кордоном – це змога працювати і подорожувати. Ви пізнаєте світ і при цьому заробляєте непогані гроші».

 

Співвласник ТОВ «ТАССО-УКРАЇНА», власник польської агенції TASSOSPZO. O. Бартош Тулоджецькі: «ТОВ «ТАССО-УКРАЇНА» було створено з метою полегшення контакту громадян України з польським підприємством та можливістю розпочати легальну роботу в Польщі. Українська компанія «ТАССО-УКРАЇНА» надає надійний сервіс та достовірну інформацію про умови роботи та перебування в Польщі, встановлюючи новий стандарт контакту з кандидатами. «ТАССО-УКРАЇНА» гарантує надійність пропозиції роботи в Польщі. Завдяки співпраці громадянам України надається легший доступ до польського ринку, зокрема з прямим роботодавцем TASSOSPZO. O., що гарантує 100% легальну роботу в Польщі.

Я створив колаборацію із представником України паном Антонієм, тому що він показав себе чесною та порядною людиною. Він – надійний у виконанні службових обов’язків, володіє високою компетентністю в управлінні співробітниками. Має риси доброго керівника, який піклується про людей. Бажання опановувати нові навички та постійний особистісний розвиток зробили пана Антонія креативним. Саме він був ініціатором створення компанії в Україні, переконав мене взяти участь в інвестиції. Я дуже задоволений, бо вважаю, що це була гарна ідея.

Варто відмітити, що громадяни України, які працюють на польських підприємствах, є цінними працівниками. Вони мають репутацію працьовитих і чесних людей. Компанії, де працюють фахівці, чекають на можливість працевлаштування досвідчених іноземців, наприклад, оператори машин або навантажувачів. Цей факт підтверджує, що польські підприємства дуже позитивно оцінюють співпрацю з українцями.

«ТАССО-УКРАЇНА» – це агентство, яке надає професійні послуги з працевлаштування по всій Україні з метою повної організації робочого процесу в Польщі. Агенція підбирає найкращі пропозиції для роботи в Польщі, готує документацію, що легалізує перебування та роботу за кордоном, а також організовує транспорт до Польщі та України. Фактично агентство поєднує особисті інтереси громадян України з польськими компаніями. Мене тішить той факт, що кандидати, які приїжджають до Польщі, дуже позитивно оцінюють співпрацю з «ТАССО-УКРАЇНА». Ми дбаємо про хорошу репутацію та задоволених клієнтів».

 

Директор ТОВ «ТАССО-УКРАЇНА» Оксана Мацюк: «Мета нашої компанії полягає в тому, що ми хочемо допомагати своїм співвітчизникам у легальному працевлаштуванні, аби наші люди не потрапляли до шахраїв-посередників, яких на даний час є багато. Я також працювала від агенції TASSOSPZO.O. у Польщі працівником на складі одягу. І добре розумію усі етапи працевлаштування за кордоном. З легкістю підберу для кожного офіційну вакансію з гідною оплатою та комфортними умовами. У нас безкоштовний як підбір вакансій, так і безкоштовне оформлення. Не обов’язково мати знання іноземної мови і досвід. Процес працевлаштування досить швидкий та надійний. Коли звертаються люди, оперативно даю зворотній зв’язок: озвучую вільні перевірені та актуальні вакансії на даний час. Після чого люди здебільшого дають згоду на виготовлення офіційних дозволів на працю в Польщі. Ми працюємо легально згідно ліцензії Міністерства економіки України».

Старший координатор агенції TASSO SP Z O. O. Максим Потапенко: «В мої обов’язки входить зустріти нових людей по приїзду в Польщу та ознайомити із умовами та специфікою роботи. А також оформити трудовий договір, організувати житло. Люди повністю задоволені роботою та житлом, адже тут завжди тепло, чисто та затишно. Окрім цього,їх цілком задовольняє рівень заробітної плати. Я супроводжую у Польщі кожного робітника, скоординованого з України від моменту реєстрації до моменту закінчення перебування за кордоном. Хочу відмітити, що ТОВ «ТАССО-УКРАЇНА»працює на високому рівні. Помітно, що керівництво та працівники компанії зацікавлені в якісному обслуговуванні людей. Співпрацю нашої агенції TASSO SP Z O. O. із компанією «ТАССО-УКРАЇНА» вважаю високопродуктивною. Вважаю, що в даний час дуже мало подібних фірм, які насправді розбираються в отриманні необхідної документації для законного перебування та праці у Польщі. Більшість українських фірм просто беруть великі гроші і немає ніякої конкретики та допомоги людям. А «ТАССО-УКРАЇНА»на достойному рівні розуміється в питаннях працевлаштування та проживання за кордоном. Окрім цього,люди мають можливість просто подзвонити та проконсультуватися по усіх питаннях, в тому числі й дізнатись, які документи краще відкрити для першої поїздки у Польщу. Немає упередженого ставлення до клієнта, на кшталт: «Плати гроші, а тоді поговоримо». Можна сміливо дзвонити і не боятися, що Вас обмануть чи скажуть недостовірну інформацію. Усі вакансії безкоштовні, а робочі місця перевірені».

Клієнтка компанії «ТАССО-УКРАЇНА» Олександра Чопко: «Мені цю фірму порекомендувала знайома, і ось уже як три роки я працюю в Польщі й ніколи не мала ніяких скарг. Зарплата виплачується завжди вчасно. Дуже лояльні умови роботи. Вихідні ставлять у робочий графік, коли прошу. Був випадок, коли захворіла, то відвезли у лікарню. Мені надали хороше та комфортне житло. І ще варто сказати, що компанія мені завжди допомагає з документами. Роботодавці – порядні та йдуть назустріч з будь-яких питань. Я дуже задоволена! Можу сказати насамкінець: «Фірма «ТАССО-УКРАЇНА» – краща в нашій країні, адже обіцяні умови роботи виконує!»

Клієнт компанії «ТАССО-УКРАЇНА» Володимир Новак: «Я працював у Польщі від іншого агентства, але договір співпраці тієї агенції з моїм роботодавцем закінчився. Відповідно вимушений був шукати нову агенцію, бо мене влаштовувала моя робота на складі. Багато людей мені порекомендувало агентство «ТАССО-УКРАЇНА», яке мені допомогло зробити необхідні документи і вже фактично через тиждень я зміг повернутися до роботи. Агенція підійшла професійно до мого питання і допомогла зробити карту побиту (тимчасовий вид на проживання, що дозволяє мені працювати та проживати на території Польщі 3 роки). Відтоді я працюю у Польщі вже 2 роки і не виникає необхідності знову робити візу. На той час я не знав польської мови і якби сам робив карту побиту, а це дуже складно і довго, не уявляю, як би склалося життя. Імпонує те, що агенція «ТАССО-УКРАЇНА» відповідає усім законодавчим стандартам і слідкує за документами з медичного страхування, песелем, терміном дії трудового договору. Окрім цього, задоволений умовами проживання та заробітною платою у Польщі».

Клієнтка компанії «ТАССО-УКРАЇНА» Аліна Новокшенова: «Спочатку ми почали оформляти візу через інше агентство. Коли прийшли документи з консульства, я проінформувала про це агенцію, на що мені відповіли, що на даний момент немає вакансії, потрібно почекати. Так, ми з чоловіком чекали місяць. Почали шукати інші агенції через Інтернет і натрапили на «ТАССО-УКРАЇНА». Нас супроводжувала дуже приємна дівчина, відповіла на всі питання чітко і по суті. Запрошення нам надійшло дуже швидко. Умови роботи повністю відповідають тим, про які нам розповідали в агентстві. Ми працюємо на складі одягу, де фізично не важка робота, тут завжди тепло, чисто, навіть музика грає протягом дня. Працюємо від 8 до 12 години на день. У договорі прописано, що оплату за виконану роботу ми отримуємо з 10 по 15 число наступного місяця. Агенція завжди робить виплати 10 числа. За 9 місяців нашої роботи жодного разу нам не затримували заробітну плату. А перед новорічними святами загалом перерахували 30 грудня гроші. Хочу зауважити, що «ТАССО-УКРАЇНА» дуже порядна агенція і ставлення керівництва до співробітників дуже хороше. Якщо виникають якісь труднощі у роботі, завжди допомагають, пояснюють. З впевненістю можемо сказати, що компанія «ТАССО-УКРАЇНА» виконала обіцяні умови перед нами. Всім рекомендую дану агенцію».

Клієнт компанії «ТАССО-УКРАЇНА» Микола Ткаченко: «Я працюю від агенції «ТАССО» вже понад півтора року в Польщі. Це моя перша поїздка за кордон. Спочатку мав їхати на три місяці по безвізу, але мені все так сподобалося, що я вже через місяць без вагань подав документи на карту побиту, з отриманням якої від початку до кінця був повний супровід працівниками агентства. Компанія «ТАССО-УКРАЇНА» забезпечила мене житлом з комфортними умовами. Взимку тут тепло, постійно є гаряча вода, посуд і хороші сусіди. На роботі все чудово, є кар’єрний ріст. Приємні умови, склад чистий, теплий, колектив – дуже дружелюбний і привітний. Приїдете – не пошкодуєте».

ТОВ «ТАССО-УКРАЇНА»

+38 050 845 45 80

+38 097 845 45 80

м. Луцьк, вул. Конякіна, 18 а, 2 поверх, офіс 21    

https://tassowork.com.ua/

https://www.facebook.com/tassoukraine

https://www.instagram.com/tasso_ukraine/

Опубліковано лютий 2022. Друк в журналі "People UA" №4(56), весна 2022