Тетяна Вільчинська

«Роздуми про життя»

Сповідь вольової, яскравої, творчої жінки, від якої затамовує подих. Мудрість на перший погляд тендітної, але по єству - лідера, Тетяни Вільчинської відкриває життєву істину у новому проекті «Детектор правди»

 

ПРО ЖИТТЯ

Життя – цікава, незвідана дорога в невідомість… Неважливо, скільки прожити, головне – як. Людина сама обирає шлях, по якому їй іти. Хтось злиться на весь світ за свої негаразди, хтось «відривається»  на повну, а хтось сам проектує кожен день, як йому хочеться і можеться. Люди різні, а світ – один.

Сонце світить для всіх однаково, але не всі це бачать. Пташки співають, земля радіє життю, але й це не всі помічають: заклопотано роблять кар’єру, не мають часу ні на сім’ю, ні на себе.

Гроші опанували світом, але це все марне і не є основою життя. Людина, природа, всесвіт – це все єдине ціле, яке дійсно має сенс. Це істина, а все інше – додатки.

ПОДОРОЖІ

Я люблю подорожувати, відчуваю природу, це те, що надихає, заставляє  думати, творити, мріяти… Я люблю  життя і ціную те, що маю. Неважливо,  який день, яка погода, чи є бізнес, чи проблеми «насіли», як комахи  в  гарну днину – це все минуче... Я живу, я дихаю, я бачу сонце і відчуваю шелест дерев, бачу усмішки своїх близьких, маю задоволення від роботи, яка давно стала справою мого життя. Оце все і є – Я, моя основа, мій світогляд, мій світ,  в якому мені затишно і комфортно живеться.

ПРО УСПІХ ТА КАРЄРУ

Як досягти успіху? Спочатку чесно відповісти собі: хто я? Що хочу? Що вмію? «Розібрати» себе буквально  по кісточкам, а потім іти сміливо  до поставленої цілі, вчитися, вдосконалюватися і ніколи нічого не боятися. Якщо наміри чисті, є працелюбність, немає остраху, чи все вийде. В кожній людині є іскра Божа, головне її знайти і розвинути.

У роботі головне – професіоналізм.

Таємниця мого успіху в кар’єрі – це віра в себе, яка у мене не зникала навіть у складних життєвих ситуаціях, добре розвинена інтуїція, холодний розрахунок при прийнятті важливих рішень та велика працездатність, яка або є, або її немає з самого початку.

Дуже часто життя вносить свої корективи і потрібно встигнути їх розгледіти. Іноді варто відмовитись від чогось для того, щоб отримати набагато більше.

До бізнесу відношусь як до цікавої пригоди.

ЖІНКА

Хто така сильна жінка? Сила жінки в її слабкості. Хто сказав не знаю. Це правда, але це не про мене. Ніколи ні на кого не покладалася, не чекала підтримки і допомоги, просто робила те, що вважала правильним. Плакати і жалітися не в моїх правилах, ніколи не боялася зробити рішучий крок, не думала, що буде потім, інколи приймала рішення за секунди, розуміючи, що від цього залежить все.

Я максималіст і лідер по натурі, і це не змінити. Я не нав’язую свій світогляд, ціную інше бачення. Життя тим і цікаве, що всі різні. Спокій і розуміння між людьми – це основа буття.

ПРО СІМ’Ю

Сім’я - це запорука щасливого життя. Це дім, де тебе люблять, цінують і завжди чекають.

Щодо дітей – я просто люблю та піклуюся про них, як і вони про мене.

ЛЮДИ

Про чоловіків – розумію  їх, про жінок – співчуваю.

ПРО РЕЛІГІЮ ТА ПОЛІТИКУ

Вірю в Бога, але вважаю, що релігія - це великий бізнес.

Щодо політики – я нею не цікавлюся.

ПРО КОХАННЯ

У житті кохання або є, або його немає. Це сильне почуття, яке змінює людей.

ПРО ЗАЗДРІСТЬ

Я ніколи нікому не заздрила. І впевнена, що це почуття, яке руйнує все навколо. Воно не принесе ні матеріального, ні духовного збагачення. Але в моєму житті зі сторони інших заздрість завжди була присутня. Заздрість принесла в мій дім багато лиха.

ПРО ЩИРІСТЬ

Щирість і чесність для мене – запорука успіху у всьому. Варто згадати прислів’я – що посієш, те й пожнеш.

МРІЇ

Щоб люди прокинулися, озирнулися навколо і зрозуміли, що вони творці свого життя, прибрали свої оселі, озеленили двори, зробили гарним  не тільки довкілля, але й очистили свої думки, тіло і душу, і тоді ми будемо жити в гарній країні з чудовими людьми і ніколи не прийде думка покинути Україну, що зараз масово відбувається. Не президенти роблять життя людей щасливим, а ми самі своїми думками, вчинками, настроєм творимо свою долю.

НАСОЛОДА

Для мене - це затишний комфортний будинок, цікаві подорожі, посмішки рідних і близьких мені людей, смачна запашна кава і гарний настрій в будь-яку пору року!

 

Фотограф: Анастасія Хмарук.

Зачіска: салон краси «Панна»

Візаж: Лілія Козюра (авторська школа краси «New Lady»)

 

«Салон гардин Тетяни Вільчинської»

м. Луцьк, просп. Волі, 11/1, тел.: (0332) 724413

 

«Домашній текстиль» ТЦ «Ювант», бутік № 111 

Опубліковано "People UA" № 2(24) травень-червень 2013