Сергій Балицький

Кава online з Сергієм Балицьким

Сучасний ритм життя та гаджети зближують нас. Повсякденною нормою для активних людей XXI століття стало тримати в одній руці чашечку ароматної кави, а в іншій – телефон, аби спілкуватися. За філіжанкою кави ми відкриваємо людину такою, якою вона є в побуті, на роботі, у житті в цілому. Реалізована, активна, цікава, успішна особистість завжди привертає увагу суспільства. В новій рубриці «Кава онлайн» почуємо мудрі думки від волонтера, засновника Волонтерського центру «Серце патріота», співзасновника благодійного фонду «Серце для України», директора ТзОВ «Вишків Брук» Сергія Балицького.

PeopleUA: Яку каву Ви любите? Скільки чашок кави Ви пєте в день?

Сергій Балицький: Люблю лате. Я пю 2 кави в тиждень.

PeopleUA: Після 50-ти років Ви почали вести більш здоровий спосіб життя. Якийособистий рекорд Вам вдалосявстановити? І яківисокі планки у спорті ставите?

Сергій Балицький: У 55-річному віці я посів ІІІ місце з бігу в дистанції 10 кілометрів. Пробіг за 43 хвилини 8 секунд у своїй віковій категорії. Змагання відбувалося в місті Будапешті, в забігу брало участь 50 країн світу.

Пишаюсь також рекордом з бігу на змаганнях «Півмарафон Лучеськ 2019». Я подолав відстань 9 кілометрів за 38 хвилин та 13 секунд і посів перше місце у своїй віковій категорії.

Двічі брав участь у змаганнях з крос-триатлону «PolissiaChallengeCup 2018». Хочу пробігти також велику відстань не на швидкість, а на витривалість.

PeopleUA: Які маєте корисні звички для покращення імунітету?

Сергій Балицький: Щодня я пю багато води. Щотижня – один день голодування. Систематичне обливання холодною водою.

PeopleUA: Ви – волонтер, людина, яка робить добро. На Вашу думку, чи існує боротьба добра та зла всередині кожного з нас?

Сергій Балицький: Звісно, існує боротьба добра і зла. Люди постійно зіштовхуються з негативом. Але потрібно сіяти добро і бачити позитив в багатьох речах, тоді світ буде кращим.

PeopleUA: Ви постійно за кермом, а якунайбільшувідстаньвдалосяподолати?

Сергій Балицький: Найбільша подорож бусом була Луцьк-Краматорськ-Бремен-Луцьк, загалом я подолав відстань 6000 кілометрів. Велосипедом я найбільше проїхав 200 кілометрів у віці 45 років.

PeopleUA: Яку професію Ви хотіли б спробувати в житті?

Сергій Балицький: Цікаво було б спробувати себе в ролі тренера з велоспорту.

PeopleUA: Яка Ваша найцікавіша подорож?

Сергій Балицький: Це була тижнева мандрівка з моїм сином, нам пощастило відвідати безліч музеїв Польщі, Німеччини та Італії.

PeopleUA: Чи хотіли б жити в іншій країні?

Сергій Балицький: Можливо. Колись були такі думки жити в Польщі, адже там немає мовного бар’єру. Серед країн світу також мені імпонує Швейцарія.

PeopleUA: Яке місце в Україні Вас найбільше вразило?

Сергій Балицький: Кам’янець-Подільський.

PeopleUA: Ви були депутатом Луцької міської ради. Що Ви зробили б для свого міста, якби у Вас було б достатньо коштів на реалізацію планів?

Сергій Балицький: Я побудував би спортивно-оздоровчий центр, аби його могли відвідувати люди з обмеженими можливостями та малозабезпечені люди, які хочуть займатися спортом.

PeopleUA: Яку реформу Ви започаткували б першою?

Сергій Балицький: Дуже хотів би, щоб у школах учні 1-4 класів вивчали більше предметів, де дитина могла б практично здобувати життєвий досвід, щоб вчителі більше розповідали про стосунки між дітьми, їх вплив на формування особистості, також хотів би, аби викладалися предмети релігійного спрямування, основи християнської моралі та етики, предмети про культуру та спорт.

PeopleUA: Хто з полiтикiв викликає у Вас довіру і є для Вас авторитетом?

Сергій Балицький: В’ячеслав Рубльов.

PeopleUA: Перше враження про людину. На що звертаєте увагу?

Сергій Балицький: Вперше побачивши людину, відчуваю її енергетику, а вже в процесі спілкування формується думка про неї.

PeopleUA: Людина, яка найбільше вплинула на Вас у житті?

Сергій Балицький: Найбільше мою особистість формував батько.

PeopleUA: Як Ви навчалися у школі і який предмет був улюбленим?

Сергій Балицький: Вчився в школі посередньо, добре почав навчатися в 9-10класах. Любив співи, адже я 10 років співав у шкільному хорі.

PeopleUA: Найяскравіший спогад з дитинства.

Сергій Балицький: Тритижневий відпочинок на морі в палатці.

PeopleUA: Незабутній подарунок-покупка.

Сергій Балицький: Це був спортивний велосипед, який я придбав, навчаючись у 9 класі. Я довго збирав кошти на нього, а батько доклав гроші для реалізації моєї мрії.

PeopleUA: Розкажіть про найкращого друга.

Сергій Балицький: Володимир, який проживає зараз за кордоном.

PeopleUA: Перше враження про вашу дружину?

Сергій Балицький: Не така, як інші. Вона була завжди уважною до оточуючих.

PeopleUA: Що треба створити, чого ще не існує?

Сергій Балицький: Знайти спосіб, як зупинити глобальне потепління.

PeopleUA: Розкажіть про диво, яке трапилось у Вашому житті?

Сергій Балицький: Я бачив янгола на хмарах.

PeopleUA: Якби можна було отримати суперздібність – яку Ви обрали б?

Сергій Балицький: Дар продовжити життя добрим людям.

PeopleUA: Як уявляєте своє життя через 10 років?

Сергій Балицький: Бачу себе енергійним і здоровим.

PeopleUA: Що робить Вас щасливим?

Сергій Балицький: Прокинутися раніше, прогулятися з улюбленим песиком Альфою і зробити щось корисне по господарству. Також усамітнення з природою робить мене щасливою людиною.

Спілкувалася: Олена Бекеша. Фотограф: Аліна Мендак. Локація: Noble Restaurant