ПП Чайка

Щоб бути здоровим та бадьорим, потрібно слідкувати за своїм харчуванням щодня. Та не так легко відшукати із величезного асортименту на полицях магазинів смачні, поживні та головне якісні продукти. Дуже часто чуємо фрази на кшталт «ковбаса зроблена із туалетного паперу», «у ковбасі немає м’яса». Проте насправді на вітчизняному ринку ще є чим пишатись. ПП «Чайка» - вже не перший рік приємно дивує і тішить своїми технологіями виготовлення та якістю ковбасних та м’ясних виробів.

Аналізуючи роботу виробництва ковбасних та м’ясних виробів, завжди цікавлюся, хто є його господарем. Директором і засновником підприємства є Чайка Володимир Миколайович. За фахом він технолог харчової промисловості, а також юрист. Ще у далекому 1997 році заснував власний ковбасний цех та розпочав активну підприємницьку діяльність. Етап становлення підприємства був дуже нелегким, але милістю Божою та завдяки наполегливості й завзяттю колективу вдалося налагодити виробництво.

Через декілька років було проведено технічне переоснащення із заміною застарілого обладнання на високопродуктивне.

На сьогоднішній день освоєно виробництво понад 100 видів копчених, копчено-варених, варених і печених виробів. Широкий асортимент, відмінна якість, екологічна чистота, власна база сировини роблять продукцію підприємства конкурентноспроможною на українському ринку.

Якість продукції контролюється незалежним офіційним лікарем ветеринарної медицини і міжрайонною лабораторією ветеринарної медицини. Уся продукція виготовляється із свіжої сировини та в чіткій відповідності до вимог нормативних документів. При виборі спецій і прянощів для ковбасних виборів враховується їх натуральність і відповідність сертифікатам якості. На підприємстві не використовуються соєві замінники м’яса, ароматизатори та будь-які консерванти. Продукція не містить ГМО, що підтверджують протоколи лабораторних досліджень.

У 2005 році керівник «ПП Чайка» Володимир Миколайович заснував фермерське господарство «Млинівська чайка», яке спеціалізується із вирощування свиней племінного репродуктора датської селекції. Це суттєво підвищує якість сировини, що використовується для ковбасного виробництва. ФГ «Млинівська чайка» вирощує зернові та відгодівельні культури. Такий підхід до виробництва високо оцінили споживачі, а за короткий термін це фермерське господарство було нагороджено подяками за вагомі внески у галузі сільського господарства.Суспільне визнання дає впевненість, що продукція виготовляється добросовісно та на високоякісних засадах.

Діяльність підприємства відзначена нагородою Президента України, а також численними грамотами та подяками. Продукція є переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» у номінації: «Продовольчі товари 2011-2015рр.»

Справді, така сумлінна справа нелегка і вимагає постійного контролю. Для того щоб досягти високого рівня, потрібна неабияка підтримка. Надійною опорою у всіх справах Володимира Миколайовича є його дружина Світлана Дмитрівна, яка у всьому підтримує і допомагає своєму чоловіку.

При виробництві м’ясної продукції акценти ставляться на використання домашніх технологій, технологій, які відповідають ДСТУ, а також власно розроблених технічних умов, де практично до мінімуму зведено використання будь-яких не натуральних добавок.

Кожен покупець виробів з торговою маркою «Чайка» відчує справжній смак українських ковбасно-м’ясних виробів, тому що це чудове поєднання  натуральної сировини, ароматних спецій і турботи про споживача. Смакуйте з любов’ю, любіть українське!

 Рівненська обл., Млинівський р-н.,

с Маслянка, вул. Дубенська 4,

тел.: (0365) 963315, (050) 5454832 

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 6(40), весна 2017