Меблік

Шукаєш якісні меблі для своєї дитини?
Тоді тобі до нас!!!

Кожен предмет меблів призначений для дітей! Крім того, ми самі перевіряємо наші продукти. Компанія Meblik була заснована багато років тому батьками маленьких дітей, які й до сьогодні ставлять безпеку своїх дітей на на перше місце. Кожен предмет меблів зроблений з великою турботою і увагою навіть до найдрібніших деталей. Вони також були перевірені з точки зору безпеки і відповідають суворим стандартам, встановленим до дитячих товарів Європейським Союзом.

Переважна більшість наших меблів також має сертифікати безпеки TÜV Rheinland Polska. Це означає, що вони пройшли довгі і детальні дослідження. Їх позитивний результат свідчить про високу якість нашої продукції і дотримання суворих вимог безпеки. Більше того, наша продукція отримала знак відповідності Test + від TÜV Rheinland, що означає позитивний результат виробничого аудиту.

Салон «МакКо» – єдиний офіційний представник польської фабрики «Meblik», яка є вироб-ником дитячих меблів. При купівлі дитячих кімнат клієнти отримують стильні дизайнерські ліжка, шафи чи комоди з екоматеріалів та все це за європейськими стандартами якості, помірними цінами і з гарантією на 5 років. Робимо безкоштовно 3D дизайн візуалізацію дитячої/підліткової кімнати.

 Для нашої продукції характерні:

  • закруглені краї дитячих меблів;
  • лаки на водній основі від відомої компанії Sherwin Williams;
  • фасади, забарвлені UV-затвердженими органічними фарбами (висока стійкість до стирання і подряпин);
  • довічна гарантія на фурнітуру BLUM, оснащена безшумною системою закриття;
  • ремені для кріплення меблів до стіни.

Мережа меблевих салонів «МакКо»

м.Луцьк : вул.Єршова 11А
Луцьк: вул. Супутника, 8а (ЖК «Супернова»)
Луцьк: ТЦ «Краван», бутік №29
Горохів: вулиця Луцька, 49
Цумань: вулиця Шевченка, 6А

facebook.com/meblimakko
instagram.com/mebli_makko
тел.: 099 625 37 25

Опубліковано People UA # 4(50) літо 2020