Лілія Козюра Наталка Платко

«Для того щоб бути незамінною потрібно постійно змінюватися»

Імідж, стиль та краса – вишукану суміш послуг пропонують автори школи краси «New Lady» Лілія Козюра та Наталія Платко. Уперше поєднання таких послуг допоможе дізнатися, як завжди відчувати себе на мільйон. Ці бізнес-леді знають, що потрібно і чоловікам, і жінкам. А тепер знайомтесь із новим творчим проектом у нашому місті.          

People UA: Чарівні Наталіє та Ліліє, розкажіть, чому свою школу стилю, іміджу та візажу ви назвали «New Lady»? 

New Lady: Наша ціль полягає в тому, щоб жінка, яка прийшла в авторську школу краси «New Lady», розкрила свою багатогранну особистість та навчилась проявляти зовнішню та внутрішню красу. Відчула себе новою... «New Lady» !!! P.S.: А також в абрівіатурі NL приховані перші букви наших імен!

People UA: Які послуги надаєавторська школа краси «New Lady»?

New Lady: «New Lady» готує професійних візажистів, розкриває тонкощі й таемниці мистецтва макіяжу. Для підвищення майстерності у сфері краси, проводимо авторські семінари з візажу, іміджу та стилю, б’юті-форуми та майтер-класи, надаємо консультаціїї зі створення персонального образу.

Також ми робимо професійний макіяж для фотосесій та відеозйомок, для особливих подій у Вашому житті весільний, святковий, вечірній та діловий макіяж.

People UA: У яких відомих стилістів-візажистів ви навчались?

New Lady: Ми навчались у мега-майстрів:

Нанара Березіна (м. Москва) провідний візажист, викладач Академії «Долорес», Член міжнародного журі на чемпіонатах, працює з російськими зірками понад 30 років.

Фелікс Штейн – відомий візажист Європи, суддя Міжнародного класу на чемпіонатах світу, візажист міжнародного каналу Fashion-TV в Ізраїлі, працює з такими зірками, як Мадонна!

Ксенія Нікітіна (м. Москва) мейкапортист, майстер міжнародного класу, директор школи краси ICONFACE.

Людмила Тараканова (м. Москва), Наталія Горлушко (м. Москва), Малюкевич Наталія (м. Київ), Ольга Сеймур (м. Київ), Дарія Кочнева (м. Київ).

А також у відомих і талановитих стилістів-іміджмейкерів: Олександра Бадова (м. Москва), стліста проекту «Від пацанки до панянки» Наталії Демченко (м. Київ).

People UA: У переліку привернула увагу послуга «естет-курси для юних дівчат 12-16 років»...

New LadyЕстет курс включає заняття, де юні красуні отримають перші уроки краси! Ознайомляться з основами макіяжу та правильного догляду за собою. Навчаться створювати довершений образ та проявляти жіночність.

People UA: Розкажіть детальніше про спеціальні жіночі програми.

New Lady: У кожної жінки настає момент, коли вона прагне краще зрозуміти і пізнати себе, свої істинні бажання, цілі та особливості.

Сьогодні школа пропонує дві жіночі програми: «Мистецтво бути ЖІНКОЮ» та «Сила жінки в її енергії». Вони розраховані на жінок, яким не байдужий їх стан, щастя, саморозвиток! Це одкровення для тих, хто хоче покращити взаємовідносини з чоловіками!

Цілі програм – створити свою стратегію на шляху до розкішної жінки, яку поважають, люблять, турбуються і пишаються! А також формування нового знання про себе і вибудовування Своєї унікальної жіночої програми.

People UA: Якщо не секрет, де Ви отримуєте знання, аби бути такими жіночними, елегантними та гармонійними?

New Lady: «Быть элегантной не значит бросаться в глаза, это значит – врезаться в память» Джоржио Армани.

Завдяки багаторічній співпраці з компанією «Mary Kay», ми отримали знання та величезний досвід. Особистий розвиток – один із найважливіших пріоритетів. Ми пройшли сильні програми та тренінги: «Емоційний інтелект», «Емоційне здоровя Жінки», «Жінка і бізнес – Почуття і розум» , «Фінансовий геній», «Планування та Бачення», «Матриці народження», «Мислення мільйонера», «Розстановки за Хеллінгером», «Сутність та призначення жінки», «Тілесна терапія», «Інститут духовного розвитку людини» та інші. Керуючись високими духовними цінностями, прагнемо поділитися досвідом з жінками, які цього потребують!

Індивідуальний стиль школи краси NEW LADY– це висока майстерність жіночності, елегантності, естетики та гармонії!м. Луцьк, вул. Коперніка, 8а, тел.: (099)-3494406, (096) 9334995 www.newlady.com.ua

Опубліковано «People UA» № 3(19) червень-липень 2012р.