Анастасія Тимощук

«Сила волі та любов до роботи стали моєю перемогою!»

Віра в себе, надія на краще, любов до улюбленої справи здійснили мрії керівника продюсерського центру «Твій шанс» Анастасії Тимощук. Неймовірна жінка, мама двох чудових синів, бізнес-вумен, вірний друг та яскрава особистість заслуговує на те, щоб бути щасливою та успішною. Повчитися у цієї чарівної леді бажають тисячі вихованців-учасників вокально-хореографічного конкурсу «Твій шанс». Про школу шоу-бізнесу, відомих зірок, проекти знаменитого продюсера, та на яку чекати сенсацію від цієї цілеспрямованої жінки, читайте далі.    

ЛЮДИНА РОКУ

Хороший результат завжди є мотивом для добрих справ. Натхнення додають нові злети. Для мене дуже цінна перемога в номінації «Продюсер року» у Премії «Люди року-2013. Волинь» у рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття». Її отримати не так просто… Потрібно прикласти багато зусиль, щоб здобути цю нагороду, і саме нашому продюсерському центру це вдалося! 

ПРОЕКТ 

Продюсерський центр Анастасії Тимощук «Твій Шанс» вже 5 років плідно працює над організацією та проведенням Всеукраїнських вокально-хореографічних конкурсів «Твій Шанс». Щороку ми даємо можливість юним талановитим зіронькам засяяти на великій сцені. Кожен учасник – особливий, неповторний та творчий, а найголовніше – вартий оплесків та визнання. 

ЗМІНИ

Про зміни говорять результати, а інтерес до конкурсу можна оцінювати завдяки кількості його учасників, яка збільшується з кожним разом. Стартом роботи було проведення Всеукраїнського вокального конкурсу «Твій Шанс» зі 70 учасниками. За час роботи відбулися певні зміни, ми додали хореографію, і згодом кількість резидентів збільшилась до 2000. Ми впевнено крокуємо вперед, а наступним кроком стане здобуття статусу – Міжнародних фестивалів.

ДОСВІД

Не можу сказати, що набутий досвід дався мені легко. Знаю лише одне, щоб пройти тернисту дорогу до успіху, необхідна надзвичайно сильна віра в себе та справу, якою займаєшся. Бувало по різному: і солодко і гірко, але моя сила волі та любов до роботи стали моєю перемогою!

ЗІРКИ

Я пишаюся співпрацею з відомими представниками шоу-бізнесу, котрі часто присутні на наших проектах. Український танцюрист та суддя телевізійних проектів «Танцюють всі!» та «Україна має талант» Влад Яма; український хореограф, танцівник, телеведучий і співак Дмитро Коляденко; британський хореограф, визнаний майстер танцполу і один із наймодніших представників танцювальної індустрії нового покоління, суддя проекту «Танцюють всі», а також відповідного британського проекту «So You Think You Can Dance (UK)» Франциско Гомес; головний режисер-постановщик хору Верьовки Зеновій Корінець; українська співачка, заслужена артистка України Наталка Карпа; поп & RNB гурт «Шоколадка»; співачка Галина Конах та інші своїми виступами та майстер-класами роблять наші події яскравішими. Приємно розуміти, що перш за все у нас дружні стосунки, але при цьому ми не забуваємо і про робочі моменти. 

КОНКУРСАНТИ

Будь-який колектив може взяти участь у всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Твій шанс», це і є Шанс кожного!!! За 5 років роботи близько 10000 талантів отримали можливість проявити себе та здобути нагороду. Кожен конкурсант дійсно цікавий по-своєму, адже стиль та жанр виступу кожного різний та оригінальний… Аби стати переможцем учасник повинен бути не лише талантовитим, артистичним та яскравим, а й по-справжньому вірити в себе та любити справу, якою займається. Завдяки участі у наших заходах переможці вокально-хореографічного конкурсу «Твій Шанс» отримують цінні призи, підвищують свій професійний рівень, стають на сходинку вище до своєї кар’єри та ближче до своєї мрії. 

ЖУРІ

Одні конкурсанти задоволені «суддівським вироком» у рамках конкурсу, інші – ні. Ситуації бувають різні. Звісно, що є й не згідні з рішенням членів журі. Проте, варто відзначити, що до складу членів журі входять справжні майстри, професіонали своєї справи, рішення яких оскаржити може лише поважніший суддя. Але чи є кращі з кращих – це вже інше питання?! 

ШОУ-БІЗНЕС

Подейкують, що двері до успіху в шоу-бізнесі відкриваються лише для заможних. Я, як продюсер, не зовсім погоджуюся із цим твердженням. Звісно, без грошей сьогодні нікуди, але лише талантом можна завоювати любов глядачів, збирати великі концертні зали та стати улюбленцем України.

СЕНСАЦІЯ

Вперше Влад Яма відвідав Луцьк завдяки нашому шоу, і це було приголомшливо. Проте, сенсацією для міста стане візит ще однієї зірки у напрямку хореографії. Такого ще не було, сьогодні ми організовуємо концертно-навчальний тур по Україні з Франциско Гомесом… Сиско, який входить у ТОП 10 найвідоміших хореографів світу, працював з Фергі, Мадонною, Sugababes, Pink, Полою Абдул, Шеггі, Кайлі Міноуг, і сьогоді в учасників наших конкурсів буде шанс познайомитися персонально з цією видатною персоною у світі шоу-бізнесу та потанцювати на одному танц-майданчику. 

РОЗВИТОК

Багато різноманітних пропозицій та запрошень узяти участь у цікавих проектах лунають на мою адресу. Проте, улюблену справу нізащо не покину… Плани на прекрасне майбутнє – творити прекрасне, дарувати усім любов та отримувати у відповідь.

ШКОЛА ШОУ-БІЗНЕСУ

Незабаром, уперше на Волині, з’явиться вокальна школа шоу-бізнесу. Вона створена для тих, хто йде до своєї мети, не зупиняючись. Тут викладатимуть компетентні фахівці, які уже досягли значних висот, і готові поділитися своїми секретами успіху та навчити інших головних правил у сфері шоу-бізнесового життя. Вагомим фактором є доступна вартість навчання для кожного. Сьогодні вже тривають співбесіди і прослуховування, а відтак і набір на навчання. Не пропустіть свого шансу.

СИЛИ ТА НАТХНЕННЯ

Сил та натхнення мені додає любов до Бога.

CІМ’Я

Я намагаюся більше часу віддавати сім’ї, і з задоволенням виконую роль мами та дружини, а чоловік – глави сім’ї. Упевненість та комунікабельність закладаються з дитинства, тому наші діти у першу половину дня відвідують садочок, а в другій – гуртки, де отримують неабиякий досвід та вдосконалюють свої творчі здібності. Приємно, що люблячі бабусі розділяють із нами радість батьківства та проводять свій вільний час з онуками, дозволяючи нам будувати кар’єру.

 

Спілкувалася: Сніжана Романюк. Фото: Вадим Павлосюк. Зачіска: королівство краси «Казка». Візаж: Ольга Блажиєвська. Сукня: магазин «Guitar». Опубліковано «People UA» № 1(29) червень-липень 2014 

Бізнес-центр «ГРАНД ПЕРСОНА»

м. Луцьк, вул. Кривий вал, 34/203а

тел.: (095) 8517143

www.chance.in.ua