14 сезон Lutsk Fashion Weekend літо2021

У червні 2021 р. відбувся 14 сезон Lutsk Fashion Weekend у ресторані Noble. Цього разу модна подія представила літні колекції від дизайнерів і презентувала цікаву шоу-програму. Літній Lutsk Fashion Weekend прикрасили виступи театру танцю Ірини Бондаренко, співака Міши Кайлена, реп-гурту «0332 Ack UA». Ще більшої динаміки додала заходу експрес-шоу-укладка від Вадима Яценка –  амбасадора легендарного бренду для волосся Moroccanoil в Україні, офіційним партнером якого у Луцьку є королівство краси «Казка». Також цьогоріч на фотозоні LFW було презентовано автомобіль Renault ArkanA й бажаючі гості могли сфотографуватися поруч фотозони. В рамках заходу було розіграно багато цікавих подарунків від партнерів події. Покази відбулися в дусі екоприродної тематики, яскравих кольорів і суцільної гармонії. Ведучим вечора був лідер та вокаліст гурту «ФлайzZzа» Андрій Тимчук (Тіма). До слова, організатор події – засновниця агентства моделей «Grace Model House» Анна Тріль.

 

SAMKA BRAND

Відкривав подію показ від бренду SAMKA, який вразив гостей тим, що моделі дефілювали по подіуму із чотирилапими друзями – песиками. В кінці показу на червону доріжку як моделі також вийшли творці образів: дизайнери Катерина Михайлюк та Олександра Забіяка, яка й стала обличчям літнього сезону Lutsk Fashion Weekend. @samka_brand – це преміальний жіночий одяг з кращого італійського текстилю та натуральної шкіри. Це оригінальні моделі з використанням яскравих елементів, які завжди підкреслять жіночу сміливість та ефектність. Адже Samka – це левиця, Samka – це полювання, Samka – це незалежність, Samka – це інстинкти, Samka – це пристрасть. Меседжем колекції став крилатий вираз: Hunt it, що означає вполюй свій ідеальний лук! 

SHULYK DESIGN

З перших кроків моделей по подіуму в одязі від бренду Shulyk design глядачі зрозуміли, що колекція одягу створена для ритму сучасного життя, змін, що відбуваються швидко і неочікувано. Одяг від дизайнера Ольги Шулик спонукає до прагнення бути в гармонії з собою та навколишнім світом. Він для самодостатніх панянок, що цінують власну свободу, традиції, комфорт і дбають про навколишнє середовище. Лаконічний крій, універсальність, природні кольори та натуральні тканини дають можливість формувати базовий гардероб та легко експериментувати зі стилем. Одяг, що можна передати у спадок, зробивши внесок у свідоме споживання.

 

DRESS•CODE

Традиційно, в рамках проєкту «Краса без меж» була представлена літня колекція DRESS•CODE. Вже давно не секрет, що в моду увійшли успішні жінки 29+. Саме вони демонстрували одяг від магазину «Dress code» на подіумі Lutsk Fashion Weekend. Кожен образ на самодостатніх жінках ніс меседж: щоб бути стильною, сучасною, динамічною, достатньо слідувати моді та бути клієнткою «Dress code». Успішні леді чітко розуміють, якої якості повинна бути річ. Не на останньому місці унікальність й оригінальність моделей представленої колекції, які повністю збігаються з вимогами примхливої та мінливої італійської моди. У даному показі взяли участь не професійні моделі, проте не менш сміливі та суперяскраві персони, які ще раз доводять, що красивою та успішною може бути кожна жінка.

Колекція «Пробуджена природою» Луцького НТУ

Lutsk Fashion Weekend вже давно співпрацює із закладами професійної освіти у сфері дизайну одягу. І в цьому сезоні їх студенти та випускники продемонстрували свої колекції одягу. Технічний фаховий коледж Луцького НТУ своєю діяльністю пропагує захист довкілля та постійно звертається до екологічної тематики. Тому колекція «Пробуджена природою» створена з натуральних тканин у природному колористичному вирішенні. Основний композиційний елемент – вишивка з етнічними мотивами квітів мальви. Вона в поєднанні з декоративними шнурами єднає нас із незрівнянною природою нашого краю. До слова, колекція є лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Прорив легкої промисловості 2021» та XXI міжнародного конкурсу «Печерські каштани»(«Pecherski kashtany»).

 

Колекція «Твоя хвиля росту» 2021Луцького НТУ

Колекція створена в Art-studio, де поєднуються кваліфікований досвід викладачів та креативні дизайнерські ідеї студентів спеціальності 182 – Технології легкої промисловості Луцького національного технічного університету. Фундаментальні зміни іміджу ЛНТУ дали поштовх для створення даної колекції, в якій передано ключові аспекти корпоративного стилю ЗВО та логотипу кафедри ТЛП. Головна концепція колекції полягає у використанні хвилі корпоративних кольорів від синього до білого, що символізують довіру, безкінечність та чистоту. Синій колір є кольором росту та успіху, який відображається в колекції «Твоя хвиля росту».

ІРИНА МАРКЕВИЧ

Ідеальні літні образи дизайнера Ірини Маркевич: це чорна квіткова сукня-фловер леді. Корсет підкреслить тонку талію. Спідниця у вигляді сонця додасть романтизму, а сам образ зробить вас жіночною та особливою. Можна поєднати як з легким ходом – білими кедами, так і підборами, які у поєднанні з кокеткою на грудях зроблять вас королевою вечора.

 

ГАЛИНА КОВАЛЬЧУК

Дизайнер Галина Ковальчук вбачає ідеальний лук в сукні смарагдового відтінку. Коли літо, сонце, спека й ви бажаєте прохолоди, в нагоді стане літня сукня «Смарагдове сяйво». Легкий шифон додасть відчуття морського бризу, вкраплення оксамиту нагадають про приємний дотик до ранкової трави та відчуття спокою, захищеності, тепла у прохолодний літній вечір. Сукня доречна як для морської прогулянки, так і для свята. А з чорною короткою маринаркою забезпечить позитивний результат ділової зустрічі.

 

ТАНГО & GUITAR

Ці брендові крамниці допомагають жінкам бути вишуканою на будь-якій святковій події, витончено виглядати на роботі, комфортно та стильно почуватись на відпочинку. Побутує думка, що по одежі стрічають, а бутики Танго та Guitar вже 25 років допомагають створити саме Ваш образ.

 

ZALESOVA BRAND

Дизайнер Надія Ковальчук завершувала модну подію й здивувала гостей тим, що на показі були присутні живі тропічні метелики від фотостудії засмаги «Сонце», які красувалися на долонях моделей.У колекції бренду домінують класичні mono-кольори – чорний та білий. Особливість та акцентність втілені у грі кольору, форм та фактур, які є абсолютно вільними рухами та обрамленими у легкі жіночні силуети, плавні лінії та чистоту форм. Zalesova – це одяг, що пропагує індивідуалізм. А індивідуалізм – це позиція, що підкреслює цінність особистості. Думка про прагнення до ідеалу тьмяніє перед Всесвітом, який міститься у кожній окремій людині. 

 

Lutsk Fashion Weekend завершився початком благодатного дощу. Під виступ реп-гурту Моделі дефілювали в одязі Zalesova brand, ловлячи теплі краплини. Літнє фешн-шоу вдалося та стало незабутнім для гостей події.

Офіційні фотографи: Павло Луцака, Олег Черненко, Володимир Пивовар, Ольга Шевчук та Тетяна Максимчук.

 

Опубліковано "People UA", серпень 2021